Program divadla Dobeška

Atlas ptáků

Kinokavárna
Středa
22. Prosinec
19:30

Nový film režiséra Olma Omerzu proplétá komplikované rodinné vztahy se světem moderních komunikačních technologií, které dokáží využít naše slabá místa. 

Vstupné
100 Kč
Dospělý
70 Kč
Student | Senior

Když se ve staré rodinné firmě ukáže, že z ní kdosi vyvádí peníze ve velkém, nastává konfrontace s novou realitou, na níž nebyl nikdo připraven. Ivo Róna, dlouholetý šéf prosperujícího podniku Aron, se snaží zorientovat v nechtěné situaci, kterou mu jeho děti ani okolí neulehčují, ale kterou si na sebe dost možná seslal sám. Nový film režiséra Olma Omerzu proplétá komplikované rodinné vztahy se světem moderních komunikačních technologií, které dokáží využít naše slabá místa. Ve válce, která se ve filmu pokradmu rozpoutává, ale není vůbec jasné, kdo stojí proti komu, natož kdo z ní vyjde jako vítěz. ČR, ČSFD 60%.

Video
Podobná představení:
Středa 8.12 2021 19:30
Kinokavárna

V příběhu Prvoka, Šampóna, Tečky a Karla si čtyři kamarádi ve středním věku přiznají, že nežijí tak, jak si představovali. A rozhodnou se vyřešit svou krizi provokativní hrou a plněním odvážných úkolů. Jak čtyřicátník zjistí, jestli je opravdovej chlap?

Cena: 70 / 100 Kč

Středa 15.12 2021 19:30
Kinokavárna

Martin (Martin Kyšperský) a Eliška (Eliška Křenková) hlavní hrdinové filmu Marťanské lodě režiséra Jana Foukala.

Cena: 70 / 100 Kč