Program divadla Dobeška

Branická kulturní výhněda aneb Cesty do neznáma

Divadlo
Čtvrtek
7. Březen
20:00

improvizace-stand up-poesie-písně-tanec na hraně i možná trochu za...

Komponovaný večer s nečekaným průběhem v podání nejen branických činovníků

Vstupné
200 Kč
Dospělý

Nevídaný absurdní divadelní mix navazující na Branickou divadelní tradici Improvizace, písnÍ, poesie vrávoravého života, stand-upu a nakonec i překvapení v neopakovatelném večeru nabízejícím unikátní zážitek. Staňte se součástí představení a vydejte se s námi do neznáma… Skupina milovníků volné improvizace a přátel dalších uměleckých forem se vydala vlastní cestou pátrání neznámých vod vznikání nových zážitků, jevů a situací. Nikdo neví jak to dopadne, kam to až dojde. Jediné a nejhorší, co se může stát, je to, že se to nepovede :-)

Podobná představení:
Sobota 16.3. 2024 19:30
Divadlo

Divadlo Otakara Šelmy
Režisérovi Otakaru Šelmovi házel poslední dobou osud klacky pod nohy, ale teď se konečně naskytla příležitost všem ukázat, že na to pořád má. Stačí přece najít ty správné lidi!

Cena: 150 Kč

Pondělí 8.4. 2024 19:30
Divadlo

Oslava přítomnosti tří herců na vlnách společné improvizace - Lukáš Pavlásek, Martin Zbrožek a Tomáš Matonoha. Trojice herců vstupuje na jeviště vždy bez předem daného scénáře. Průběh představení tak připomíná chůzi po laně, kde hrozí nebezpečí pádu a zároveň, když se vše daří, máte pocit, že se dotýkáte hvězd. 

Cena: 250 / 300 Kč

Úterý 28.5. 2024 19:30
Divadlo

Oslava přítomnosti tří herců na vlnách společné improvizace -  Anna Geislerová, Lukáš Pavlásek a Martin Zbrožek. Trojice herců vstupuje na jeviště vždy bez předem daného scénáře. Průběh představení tak připomíná chůzi po laně, kde hrozí nebezpečí pádu a zároveň, když se vše daří, máte pocit, že se dotýkáte hvězd. 

Cena: 250 / 300 Kč