Program divadla Dobeška

Flamengo Reunion Session

Koncert
Čtvrtek
31. Říjen
19:30

Flamengo Reunion Session návštěvníkům vystoupení slibuje jedinečný, autentický a hlavně originální zážitek legendárního FLAMENGA s jeho původními členy a původním repertoárem.

Vstupné
400 Kč
Dospělý
350 Kč
Student | Senior

V roce 2022 uplynulo neuvěřitelných 50 let o vydání dnes již kultovnídesky československé historie rocku Kuřete v hodinkách. Za tímto jedinečným hudebním počinem stojí kapela Flamengo dnes Flamengo Reunion Session, které se opírá o dvojici původních členů Flamenga, Pavla Fořta (kytara) a Vladimíra „Gumu“ Kulhánka (baskytara). Doplňují je Jan Holeček (Hammond B3, zpěv), Jiří „Zelí“ Zelenka (bicí, vokály) a Vladimír Boryš Secký (saxofon a flétna, vokály).

Flamengo Reunion Session navazuje na období let 1970 - 1972, kdy za mikrofonem zněl hlas Ivana Khunta a následně také Vladimíra Mišíka. Návštěvníci koncertů se tak mohou těšit, že uslyší celé album Kuře v hodinkách v celé své kráse. Za všechny skladby z desky jmenujme například kultovní Rám příštích obrazů, Já a dým, Doky vlaky, hlad a boty, nebo Stále dál.

V prvním setu si kapela připomene období před „Kuřetem“ a tak se příznivci starého bigbítu mohou těšit na skladby jako Too Much Love isBadThing, Každou chvíli či Týden v elektrickém městě, chybět nebudou ani kultovní covery, které Flamengo v daném období hrálo. Jde například o EvilWoman nebo TabaccoRoad.

Za zmínku také stojí, že v letošní roce 2024 Vladimír Guma Kulhánek slaví své 80té narozeniny. Těšíme se, že toto jubileum oslavíme společně s Vámi, s Flamengem a Kuřetem v hodinkách.

Podobná představení:
Pondělí 24.6. 2024 20:00
Koncert

Nový projekt Bardolína s názvem „Sedmé nebe“ nabízí nejkrásnější melodie světové etnické hudby. Každý z členů kapely přinesl do společného programu svoji oblíbenou píseň – svoji „srdcovou záležitost“ a splnil si tak svůj sen.

Cena: 250 / 300 Kč

Středa 26.6. 2024 17:30

Čtvrtek 19.9. 2024 19:30
Koncert

Koncert zpěvačky s nezaměnitelným hlasem.

Vstupenky