Program divadla Dobeška

Kašpárkova dobrodružství

Pohádka pro děti
Neděle
16. Říjen
15:00

aneb Ó ten chrabrý rek je Kašpárek aneb Kalupinka! Pohádka pro děti divadla Kasperle

Vstupné
100 Kč
Dospělý

Autorské představení o Kašpárkovi - postavičce pro pohádku zrozené. Hrdinný, všemi milovaný kašpárek uprchnul ze spárů kostlivce a šťastně se navrátil do světa. Je obdarován kouzelnou židličkou a stává se zázračným doktorem! Nebojí se ničeho! Ani ježibaby ani čerta ani draka. Je připraven vyrazit na cestu a zažít s Vámi uvěřitelná i neuvěřitelná dobrodružství. Kašpárek je totiž postavička, která může v podstatě úplně všechno! Věřte či nevěřte, ale to všechno můžete i vy. A Kalupinka? Za vším hledej ženu, říká se. Inu, možné je všechno. Nasadíme kašpárkovskou čepici, zazvoníme rolničkami, cililink a pozor začínáme! Divadlo Kasperle

Podobná představení:
Neděle 9.10 2022 15:00
Pohádka pro děti

Pohádka pro herce a loutky na motivy her Bohumila Schweigstilla o tom, jak Kašpárek čertům utek, ježibabu vypek a kobylku si vysloužil. Inscenace získala Cenu dětského diváka na festivalu MINITEATRO Jiřího Tibitanzla 2018 v Havířově. Divadlo Elf. Po pohádce následuje DRAKIÁDA ve Studiu Dobeška.

Cena: 100 Kč

Neděle 23.10 2022 15:00
Pohádka pro děti

Uvádí divadlo Kapsa Andělská hora

Cena: 120 Kč

Neděle 30.10 2022 15:00
Pohádka pro děti

Trpaslík s láskou pečuje o svou květinovou zahradu společně s Čmelákem. Ten každé ráno svojí písní rozezní zvonky a přivolá další den. Zahrada krásně kvete a voní a všechno je jak má být. Až jednou se ranní píseň neozve a zvonky se nerozezní. V zahradě vyrostla květina, kterou nikdo nezná a na rostlinu vypadá až moc hladově. Podaří se Trpaslíkovi zjistit, kam se poděl Čmelák? Vyhraje souboj s neznámou bylinou? Co když se k zahradě pomalu plíží další nebezpečí? Pro děti od dvou do deseti let. Divadlo U staré herečky.

Cena: 150 Kč