Program divadla Dobeška

Kdo si myslíš, že jsem

Kinokavárna
Středa
26. Říjen
19:30

Svůdně napínavý příběh o lžích, které nebezpečně deformují realitu. Francouzské drama

Vstupné
120 Kč
Dospělý
90 Kč
Student | Senior

Jak snadno se můžeme zamotat do vlastní nastražené sítě lží? Nový prostor, který falešná identita nejprve přinese, se může velmi snadno stát naší klecí. Padesátiletá Claire Milaud si vytvoří na sociálních sítích falešný profil čtyřiadvacetileté krásky se jménem Clara, aby zjistila, jestli ji její přítel Ludo náhodou nepodvádí. Ludo má mladšího kamaráda Alexe, kterému stačí velmi málo, aby pro dívku ztratil hlavu. A Claire, chycená svým falešným profilem, se nechá pohltit cizí identitou a jeho city mu opětuje. I když se vše odehrává ve virtuálním světě, ony bující pocity jsou zatraceně reálné... Je to svůdně napínavý příběh o lžích, které nebezpečně deformují realitu. Drama Francie, Režie: Safy Nebbou, Hrají: Juliette Binoche, François Civil, Guillaume Gouix, Jules Houplain, Charles Berling, Nicole Garcia, Claude Perron a další. Čsfd 72%

Video
Podobná představení:
Středa 12.10 2022 19:30
Kinokavárna

Film inspirovaný skutečným příběhem jednoho z největších vojevůdců své doby, nikdy neporaženým Janem Žižkou z Trocnova, který se stal díky svým činům legendou.

Cena: 120 / 150 Kč

Středa 2.11 2022 19:30
Kinokavárna

Intimní portrét vztahu Karla Schwarzenberga a Lily Schwarzenbergové. 

Cena: 90 / 120 Kč

Středa 9.11 2022 19:30
Kinokavárna

Dvojnásobný vítěz Zlaté palmy z festivalu v Cannes Ruben Östlund natočil břitce satirickou komedii o společenských rolích a opojné síle moci, která nenechá na žádném z pasažérů nit suchou.

Cena: 90 / 120 Kč