Program divadla Dobeška

Krajina ve stínu

Kinokavárna
Středa
23. Červen
19:30

Krajina ve stínu režiséra Bohdana Slámy je kronikou lidí a jedné malé vesnice v pohraničí vláčené dějinami třicátých, čtyřicátých a padesátých let minulého století.

Vstupné
100 Kč
Dospělý
70 Kč
Student | Senior

Krajina ve stínu režiséra Bohdana Slámy je kronikou lidí a jedné malé vesnice v pohraničí vláčené dějinami třicátých, čtyřicátých a padesátých let minulého století. Hrdinové filmu čelí nacismu i komunismu, každý z nich se s jejich přísliby a hrůzami vyrovnává jinak. V popředí příběhu pak stojí osud jedné rodiny, na kterou předválečná doba, válka i události po válce dopadají vždy plnou silou. Režie: Bohdan Sláma. Hrají: Magdaléna Borová, Stanislav Majer, Csongor Kassai, Barbora Poláková a další. drama/ČR. ČSFD 65%

Video
Podobná představení:
Středa 7.9 2022 19:30
Kinokavárna

Komedie režiséra Petra Nikolaeva plná rodinných a partnerských zmatků. Její hrdinové si uvědomí, že když se ze tří rodin stane jedna velká, budou potřebovat pořádný plán.

Cena: 90 / 120 Kč

Středa 14.9 2022 19:30
Kinokavárna

Hit ze Sundance, připomínající estetiku Wese Andersona, je nejen o vybuchujících sopkách, ale i o dynamice unikátního vztahu dvou svérázných vědců.

Cena: 90 / 120 Kč

Středa 21.9 2022 19:30
Kinokavárna

Kolik „obyvatel" má Praha? Tvůrci oceňovaného filmu Planeta Česko se tentokrát vydali na výpravu do betonové džungle hlavního města. Vedle nás lidí tu žijí nečekaní zvířecí sousedé, jejichž každodenní dobrodružství filmaři zaznamenali díky nejmodernějším technologiím z výjimečné blízkosti.

Cena: 90 / 120 Kč