Program divadla Dobeška

Kurz efektivního rodičovství

Divadlo
Úterý
14. Březen
19:00

Libčické ochotnické divadlo LOĎ uvádí představení na motivy divadelní hry Šárky Fenykové: Kurz efektivního rodičovství, aneb co vše může způsobit jedna zapomenutá žádost o adopci. Režie Kateřina Kapounová

Vstupné
150 Kč
Dospělý

Pár slov o autorce: Šárka Fenyková
Editorka, moderátorka, redaktorka, autorka divadelních her pro děti i dospělé se vztahem k přírodě, protože vystudovala Zahradní a krajinářskou architekturu na MZLU, a také máma dvou dětí. Do světa médií vstoupila v roce 2002 jako moderátorka brněnského Rádia Petrov. Součástí Českého rozhlasu je od 1. května 2004. Rok pracovala jako redaktorka zpravodajství a publicistiky Českého rozhlasu Brno. V Praze začala pracovat se startem Rádia Česko, kde byla redaktorkou, moderátorkou, editorkou a autorkou pořadů Výročí týdne, Vernisáž a Kronika Rádia Česko. Tři roky připravovala vysílání pro stanici Českého rozhlasu určené dětem – Rádio Junior. V současné době je editorkou a moderátorkou Českého rozhlasu Plus. Na poli divadelním se představila jako herečka „Divadelního studia V“ v Brně a členka amatérského divadelního souboru Křemen. Je autorkou více než desítky divadelních pohádek a v roce 2012 měla premiéru i její hra pro dospělé Kurz efektivního rodičovství. V roce 2018 napsala další hru Dva v jednom, která byla poprvé uvedena v divadle Dobeška, kde hrála i sama autorka.

Podobná představení:
Sobota 9.12 2023 15:00
Divadlo

Vánoční cirkus to je cesta k nostalgii a iluzi, skvělá show pro všechny diváky plná hudby, světla, barev a fantazie s výbornými umělci. Artisté, akrobaté, vtipné scénky, vánoční atmosféra. 

Cena: 220 Kč