Program divadla Dobeška

Multicar Movie Show + Wartburg movie show

Kinokavárna
Středa
3. Listopad
19:30

FESTIVAL 50 LET SKLEPA Zběsilá jízda estrádní multikáry divadla Sklep s nečekaným koncem.

Vstupné
50 Kč
Dospělý

Multicar Movie Show
Divadlo Sklep přináší televizním divákům originální dezert na závěr silvestrovského menu. A protože Sklepáci nikdy nebyli žádní morousové, navštívíme na humor tak bohaté prostředí jako je slévárna, kosmetický salon, byt dělníka, obývák stařenky, lesní plenér nebo sídlo prosperující firmy. Ale nezůstaneme jen u zábavy. Společně se zamyslíme nad smyslem umění nebo vztahem proletariátu a buržoazie. Přinášíme vám jedinečnou možnost bilancovat minulé století vědeckotechnické revoluce započaté vynálezem multikáry.

Wartburg movie show 
Nezaměnitelné aroma modrých výfukových plynů "rytíře z Eisennachu" nás bude provázet silvestrovskou nocí konce milénia s Divadlem Sklep. Plechová maska korábu drkotavých dálnic skrývá zábavu, smích ale i pláč, zamyšlení i ponaučení.

Režie: Ondřej Trojan

Podobná představení:
Středa 29.9 2021 19:30
Kinokavárna

FESTIVAL 50 LET DIVADLA SKLEP 
Film uvede režisér Václav Marhoul 

Cena: 70 / 100 Kč

Středa 6.10 2021 19:30
Kinokavárna

FESTIVAL 50 LET DIVADLA SKLEP 
Dvoudílná dada burleska Divadla Sklep inspirovaná Besídkami z přelomu osmdesátých a devadesátých let. Režie Ondřej Trojan

Cena: 50 Kč

Středa 13.10 2021 19:30
Kinokavárna

FESTIVAL 50 LET DIVADLA SKLEP 
Náš film bude vyprávět o tajemství Divadla Sklep, o jeho historii i současnosti a sledovat principy jeho obdivuhodně dlouholeté existence a soudržnosti.

Cena: 70 / 100 Kč