Program divadla Dobeška

Okupace

Kinokavárna
Středa
19. Leden
19:30

NOMNACE NA ČESKÉHO LVA!

Celovečerní černá komedie debutujícího režiséra Michala Nohejla

Vstupné
120 Kč
Dospělý
90 Kč
Student | Senior

Ospalý večírek divadelních herců naruší návštěva nezvaného hosta. Opilý ruský důstojník přišel prodat kanystr benzínu, jenže obchod se zvrhne v závody v pití vodky a Rus, zaujatý nejen pohlednou Miladou, ale hlavně komickou zbabělostí všech přítomných mužů, se k odchodu nemá. Atmosféra houstne spolu s oblaky cigaretového dýmu, charaktery se lámou. Rus se skvěle baví až vytáhne zbraň… Hra se mění v past, hrdinové ve zbabělce a zbabělci v hrdiny. Režie: Michal Nohejl Scénář: Marek Šindelka, Michal Nohejl, Vojtěch Mašek. Kamera: Jan Baset Střítežský. Hrají: Martin Pechlát, Cyril Dobrý, Antonie Formanová, Tomáš Jeřábek, Otakar Brousek ml. a další. ČR, Čsfd 76%

Video
Podobná představení:
Středa 14.6 2023 19:30
Kinokavárna

Nový hudební film beze slov Jakuba Zahradníka

Cena: 90 / 120 Kč

Středa 21.6 2023 19:30
Kinokavárna

Černá komedie o kolosální pomstě a nejpevnějším přátelství. Bláznivý příběh naprosto nepravděpodobného akčního hrdiny a jeho snahy získat zpět svou rodinu.

Cena: 90 / 120 Kč

Středa 28.6 2023 19:30
Kinokavárna

Babylon je multižánrová freska, která nenechá své hrdiny ani diváky vydechnout. Navštěvujeme s nimi dekadentní párty, kde se odehrávají věci, které byste si ani při bohaté fantazii nedokázali představit, pracujeme s nimi, sníme s nimi a snažíme se to celé přežít.

Cena: 90 / 120 Kč