Program divadla Dobeška

Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa

Kinokavárna
Středa
13. Říjen
19:30

FESTIVAL 50 LET DIVADLA SKLEP 
Náš film bude vyprávět o tajemství Divadla Sklep, o jeho historii i současnosti a sledovat principy jeho obdivuhodně dlouholeté existence a soudržnosti.

Vstupné
100 Kč
Dospělý
70 Kč
Student | Senior

Náš film bude vyprávět o tajemství Divadla Sklep, o jeho historii i současnosti a sledovat principy jeho obdivuhodně dlouholeté existence a soudržnosti. Samozřejmě bude také portrétovat jeho výrazné osobnosti, za všechny jmenujme otce zakladatele Davida Vávru a Milana Šteindlera, dále pak Tomáše Hanáka, Václava Marhoula, Aleše Najbrta, Evu Holubovou či Jiřího Macháčka. Mnoho osobností z řad herců, muzikantů a režisérů, které zde od roku 1971 začínaly svoji uměleckou dráhu, fungují v dnešním kulturním a mediálním světě jako úspěšní a oblíbení solitéři. Doufáme, že ti, co tuto skutečnost netuší, se díky našemu filmu dozvědí nové souvislosti a současně proniknou do tvorby a poetiky jedné ze stálic divadelního světa, která letos oslaví 45 let své existence. Režie: Olga Dabrowská

Podobná představení:
Středa 27.10 2021 19:30
Kinokavárna

Shoky a Morthy jsou nejlepší kamarádi a zároveň úspěšní youtubeři, jejichž sláva ale začíná pomalu uvadat. Zatímco Morthy by rád skončil, Shoky vymýšlí, jak udělat videa zajímavější a … krvavější. Nakonec se vydávají na „poslední velkou akci“, která má zachránit jejich kanál i rozpadající se přátelství.

Cena: 70 / 100 Kč

Středa 3.11 2021 19:30
Kinokavárna

FESTIVAL 50 LET SKLEPA Zběsilá jízda estrádní multikáry divadla Sklep s nečekaným koncem.

Cena: 50 Kč

Středa 10.11 2021 19:30
Kinokavárna

FESTIVAL 50 LET SKLEPA Typický poeticko-štiplavý sklepovský humor v reálných kulisách nejmenovaného městečka kdesi na území Čech a Moravy. Uvedeme všechny tři díly za sebou. 

Cena: 50 / 100 Kč