Program divadla Dobeška

Tři taškařice

Divadlo
Sobota
17. Únor
19:30

Divadlo L. S. Nemožného

Tři krátké, autorské inscenace plné humoru a hudby. Muzikál Maturák! vás zavede na jeden bláznivý ples, hříčka Romanovo velmi pozdní dopoledne pobaví kaskádou roztomilých absurdit a večer zakončí poctivá kabaretní nálož scének a písní Kablavejš.

Vstupné
200 Kč
Dospělý
140 Kč
Student | Senior

Maturák!

Ztřeštěný půlhodinový muzikál vás provede večerem a nocí, kdy má 4.B svůj maturitní ples. Obleky, šerpy, hudba, tanec, učitelé, rodiče, alkohol a hlavně spolužáci! Vychutnejte si společně s maturanty bizarní přechodový rituál, který podáváme s ironickým nadhledem, muzikálovou oslnivostí a plátkem citrónu. Bude to trapné? Ano! Bude to divoké? Ano! Bude to neopakovatelné? Tak to si piš! A žádná bejby dnes nebude sedět v koutě...

Romanovo velmi pozdní dopoledne

Na scénu přibíhá Roman s růží v ruce. Je nervózní, neboť čeká na svou přítelkyni Julii, s níž se chce zasnoubit. Čeká, čeká, čeká a Julie stále nejde. Roman si najednou uvědomí proč: zapomněl její roli obsadit! Úderná hra o zoufalém herci, který se pokouší zachránit nejapnou situaci, vás nenechá na pokoji, dokud se nebudete za břicho popadat, nepopadáte ze židlí a nepokusíte se tomu chudákovi sami pomoct.

Kablavejš

…čili KAB-aret LA-cinejch VEJŠ-plechtů je poctivá nálož zábavy podobná besídkám divadla Sklep. Různorodé činoherní skeče a hudební čísla jsou poskládány do peprné mozaiky, která vám prozradí o lidech především to, co jste nechtěli vědět. Cukrující milenci, nesnesitelné spolubydlící, dávní spolužáci i breberky ve vlasech rozehrají a rozezpívají situace, které jsou o to zábavnější, že jste se v nich neocitli sami.

Místa v sále nejsou číslovaná, vstup do sálu bude umožněn od 19:00.

Harmonogram večera:

19:30 Maturák!

Romanovo velmi pozdní dopoledne

Přestávka

Kablavejš

Konec cca 21:40

Režie: Lukáš Smrkovský

Scénář: L. S. a kolektiv

Dramaturgie: Veronika Bostlová a David Le Cam

Původní hudba: David Le Cam a Lukáš Smrkovský

Hrají: Martina Náhlíková, Hana Stýblová, Veronika Bostlová, Laura Marie Smrkovská, Tereza Zajícová, Kateřina Ritterová, Eleonora Yusupbaeva, Olfi Ben Dhafer, Filip Janoušek, Michael Drahý, David Le Cam, Lukáš Smrkovský

Podobná představení:
Čtvrtek 7.3. 2024 20:00
Divadlo

improvizace-stand up-poesie-písně-tanec na hraně i možná trochu za...

Komponovaný večer s nečekaným průběhem v podání nejen branických činovníků

Cena: 200 Kč

Sobota 16.3. 2024 19:30
Divadlo

Divadlo Otakara Šelmy
Režisérovi Otakaru Šelmovi házel poslední dobou osud klacky pod nohy, ale teď se konečně naskytla příležitost všem ukázat, že na to pořád má. Stačí přece najít ty správné lidi!

Cena: 150 Kč

Pondělí 8.4. 2024 19:30
Divadlo

Oslava přítomnosti tří herců na vlnách společné improvizace - Lukáš Pavlásek, Martin Zbrožek a Tomáš Matonoha. Trojice herců vstupuje na jeviště vždy bez předem daného scénáře. Průběh představení tak připomíná chůzi po laně, kde hrozí nebezpečí pádu a zároveň, když se vše daří, máte pocit, že se dotýkáte hvězd. 

Cena: 250 / 300 Kč