Program divadla Dobeška

VIKI ASTER

Koncert
Pátek
11. Říjen
20:00

Viki Aster je skupina hrající rock s prvky melodického punku a grunge. Kapela složená v klasické sestavě, dvě kytary, basa, bicí, zpěv se pojmenovala po svém prvním fanouškovi, kterým je Viktor Aster, povoláním lékař – významný český infektolog a imunolog. Ten si také zahrál v klipu „Blázen“ se svojí sestrou, Jitkou Asterovou.

Vstupné
250 Kč
Dospělý
250 Kč
Student | Senior

Pro skupinu jsou charakteristické lehce melancholické melodie a příběhové texty odkazující na životní zážitky frontmana Martina Přívratského, filmaře, který se zapsal např. dokumentárními filmy Vypsaná fixa – Ztracený film, L. A. People nebo Tomorrow Will Be Better. Poslední zmiňovaný snímek, který popisuje cestu motocyklového závodníka Libora Podmola za titulem mistra světa, získal diváckou cenu na Českých Lvech 2013 a film se podařilo prodat do distribuce v USA.

Viki Aster nahrávají v roce 2024 své první album u Amáka Golden ve studiu Golden Hive Studio. První čtyři písně jsou k přehrání na Spotify: https://open.spotify.com/artist/4aQLKsy0hZ6WUkIOxOT0hs

Sestava:
Martin Přívratský – kytara, zpěv
Jan Burda – kytara
Ondřej Bartoš – basa
Michal Barabas – bicí

Video
Podobná představení:
Čtvrtek 19.9. 2024 19:30
Koncert

Koncert zpěvačky s nezaměnitelným hlasem.

Vstupenky


Pátek 27.9. 2024 20:00
Koncert

90´s/ elektro/ rave …to tu ještě nebylo.

Začneme zlehka a budeme přitvrzovat. Přijďte se pobavit a zatancovat.

Cena: 200 Kč

Pondělí 30.9. 2024 19:30
Koncert

Skupina nadměrně hravých umělců – František Skála, Petr Nikl, Miroslav Černý a Petr Tichý, neznámý počet nástrojů, zvířat a rostlin a smršť zamýšlivých i rozverných písní, vlastních i přejatých (Elvis Presley, Tom Waits, Bob Dylan) v podání českých výtvarníků.

Cena: 300 / 350 Kč